Usługi

DORADZTWO TECHNICZNE I OPIEKA ZAMÓWIENIA

Zanim nastąpi realizacja zamówienia, zapotrzebowanie Klienta jest kształtowane rzeczową rozmową, korespondencją mailową lub niekiedy wizytacją. Po naszej stronie jest możliwość weryfikacji nadesłanego projektu, szkicu i doradztwa technicznego oraz propozycji własnych założeń koncepcyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidulanie i rozumiemy potrzeby odbiorcy. Zlecenia są pod opieką specjalistów i wdrażane produkcyjnie przez fachowców w swojej dziedzinie. Wyroby gotowe dla Klienta podlegają oględzinom jakościowym, następnie przekazywane są do realizacji logistycznej, z opcją wysyłki na życzenie zamawiającego.

OBRÓBKA MECHANICZNA

Nasze usługi opierają się na początkowych procesach obróbki skrawaniem i plastycznej wg przyjętej technologii wytwarzania. Większość prac wykonujemy mechanicznie, przy użyciu elektronarzędzi lub urządzeń warsztatowych, natomiast skomplikowane detale mogą być obrabiane ręcznie. Do najczęstszych zabiegów stosowanych przez nas w celu otrzymania finalnego zarysu produktu są: skrawanie, szlifowanie, polerowanie, cięcie, wiercenie, skręcanie oraz na życzenie Klienta powłoka ochronna metali: metalizacja np. galwanizacja/cynkowe zabezpieczenie ogniowe i malowanie. Czynności wykonujemy rzetelnie i dokładnie, aby wyrób ostateczny podobał się klientowi i chciał dalej polecić naszą firmę kolejnym zainteresowanym.

SPAWANIE

W łączeniu metali specjalizujemy się spawaniem metodą TIG w osłonie gazu obojętnego argonu (Ar). Umożliwia ono nam spawanie prawie wszystkich metali z lepszą jakością spoin niż przy użyciu tradycyjnej elektrody topliwej w metodzie MIG. Staramy się sprostać różnorodnym robotom i konstrukcjom stalowym, które wymagają złącza spawanego. Spawanie jest naszą główną usługą i nadaje końcowy kształt produktowi zleconemu w naszej firmie. Posiadamy spawaczy i urządzenia spawalnicze z osprzętem gotowych do mobilnych wyjazdów na terenie budowy lub obiektach zleceniodawcy. Jesteśmy w tym zakresie bardzo elastyczni i w odróżnieniu od większości usługodawców nasza działalność zaprocentuje w długofalowej współpracy.

USŁUGA TRANSPORTOWA

Posiadamy na wyposażeniu dostawczy samochód z otwartą skrzynią ok. 5,5m długi oraz transportowiec typu furgon. Jest możliwość skorzystania z naszych usług transportowych zamówionych wyrobów przez Klientów na ustalonych warunkach pod kątem gabarytowym konstrukcji, elementów lub odległości dostawy. Wspomagamy się również wysyłkami spedycyjnymi, kurierskimi, które również zaliczają się do popularnych wśród odbiorców. Wyroby można również odbierać osobiści z naszego magazynu i pomagamy załadować towar wózkiem widłowym na auto.